BÜLENT ÖZ

Çan Belediye Başkanı 25 ve 26. Dönem Çanakkale Milletvekili T.B.M.M. Divan Katibi

ÇANIMIZ İÇİN ANKARA’DA ÖNEMLİ TEMASLARDA BULUNDUK

Ana Sayfa » Güncel Haberler » ÇANIMIZ İÇİN ANKARA’DA ÖNEMLİ TEMASLARDA BULUNDUK

Çanımızın her şeye layık olduğu bilinci ile hareket ediyor; şehrimiz ve halkımız için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu bağlamda, Çan ilçemizin gelişimi ve mevcut sorunların daha hızlı çözülebilmesi için gerekli tüm girişimleri yapmaya devam ediyoruz.

 

İlk olarak Ankara’da Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı iş birliği ile Belediyeler Birliğinin düzenlemiş olduğu, “Akıllı Şehirler Sempozyumu’na” katıldık ve sonrasında bakanlıklarda temaslarda bulunduk.

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı iş birliği ile Belediyeler Birliğinin düzenlediği “Akıllı Şehirler Sempozyumu” için gittiğimiz Ankara’da Çan’a hizmet getirmek, vatandaşlara daha iyi imkanlar sunmak adına ilgili bakanlıklara ve müdürlüklere giderek temaslarda bulunduk.

 

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Adalet Bakanlığı ve Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğüne giderek Çan’ınımızın ihtiyaçları noktasında hizmet getirmek, vatandaşlarına yeni imkanlar sunmak için yetkilerle görüştük ve gerekli adımları atmak üzere hazırladığı proje dosyalarını paylaştık.

 

Bakanlıklardaki ilgilerle projeleri üzerine görüşüp ve dosyalarımızı sunduktan sonra TBMM’ye geçerek AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent TURAN’ı makamında ziyaret ettik ve Çan için Bakanlıklarda görüştüğümüz proje ve ihtiyaç talep dosyasını takip etmesini rica ederek sayın TURAN’a ilettik.

" Milletin istiklalini, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır. "