ÇANAKKALE’DE CHP ÖRGÜTLERİ YEREL SEÇİM HAZIRLIKLARINA ERKEN BAŞLADI

Ana Sayfa » Basın Açıklamaları » ÇANAKKALE’DE CHP ÖRGÜTLERİ YEREL SEÇİM HAZIRLIKLARINA ERKEN BAŞLADI

 

CHP Çanakkale Milletvekili, TBMM Başkalık Divanı Üyesi Bülent ÖZ, CHP Bayramiç İlçe Başkanı Mert UYGUN’un çağrısı üzerine Bayramiç’e giderek İlçe Örgütüyle beraber Yerel Seçim hazırlıklarına başladı ve İlçe Örgütüyle birlikte Bayramiç’li hemşehrileriyle buluştu.

Bayramiç’te önce İlçe Örgütü binasında, İlçe Başkanı Mert UYGUN ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen CHP’li ÖZ, Meclis çalışmaları hakkında bilgi verdi ve Bayramiç’te yapacakları ziyaretler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

BAYRAMİÇ İLÇE ÖRGÜTÜNÜN BELEDİYE SEÇİMLERİ HAZIRLIKLARINDA YANLARINDA OLDU

VE HEMŞEHRİLERİNE CHP POLİTİKALARINI ANLATTI

CHP’li ÖZ, İlçe Örgütündeki açıklamalarında; “Tüm ilçelerimizde örgütlerimizle bir araya gelip vatandaşlarımızı ziyaret ederek, bugüne kadar aralıksız devam ettirdiğimiz ziyaretlerimizi Yerel ve Genel seçimler yarın olacakmış gibi sürdüreceğiz ve sadece seçimden seçime değil her zaman vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu göstermeye devam edeceğiz.

Önümüzdeki olağan ilk Yerel seçimler sonunda tüm Belediyelerimizde CHP’nin bayrağını dalgalandırmak için mücadelemizi sürdüreceğiz ve bu süreçte Yerel Yönetim politikalarımızı vatandaşlarımıza anlayacağız.” Dedi.

İlçe Örgütündeki gerçekleşen toplantı sonrası CHP’li ÖZ, Bayramiç İlçe Başkanı Mert UYGUN ve yönetim kurulu üyeleri, Bayramiç Merkezdeki Aykop’un Hasan’ın kahvesinde, Harmanlık Park kahvesinde ve Hamamaltı Yüksel’in kahvesinde vatandaşlarla buluştu.

Karşılıklı sohbet içerisinde vatandaşlarla fikir alışverişinde bulunan CHP’li ÖZ, Meclis çalışmaları hakkında bilgiler verdi ve gündemi önümüzdeki olağan süreçte yaklaşan Belediye Başkanlığı seçimlerine getirerek önemli açıklamalarda bulundu.

CHP’li Bülent ÖZ, Bayramiç’li hemşehrilerine hitaben yaptığı açıklamalarda şunları ifade etti:

Cumhuriyet Halk Partisi olarak, Ülkemizin Parlamenter sistem ile yönetilmesi gerektiği ve Türkiye Büyük Millet Meclisinin güçlendiği bir süreç için çabalıyoruz ve önümüzdeki yerel ve genel seçimlere yönelik bu doğrultuda politikalar üretiyoruz.

Bu bağlamda, Mecliste Demokrasi mücadelemizi vereceğiz, Çanakkalemizin ve Ülkemizin sorunları ve ihtiyaçları doğrultusunda çözüm odaklı çalışıp, Meclis çalışmalarımızdan kalan zamanda da, her zaman olduğu gibi ilçe ilçe, köy köy ziyaretlerimizi sürdürerek vatandaşlarımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 

Cumhuriyet Halk Partisi olarak ürettiğimiz politikalarımız ile çiftçimizin, öğretmenimizin, emeklimizin, işçimizin ekonomik ve sosyal refah düzeyinin gelişmesini öncelik olarak ele aldığımız gibi, yerel yönetimlerde de partimizin Sosyal Belediyecilik anlayışını tüm ilçelerimizde ve Merkezde olduğu gibi Bayramiç’te de tekrar CHP olarak Belediye Başkanlığı Seçimlerini kazanmak üzerine hazırlanıyoruz. CHP olarak Belediye Başkanlık Seçimlerini kazanacağımıza inancımız tamdır.

Yerel yönetimlerde vatandaşın ve esnafın sorunlarının çözüme kavuşması ve daha yaşanabilir gelecek hazırlamak için anlayışımız vatandaşın talepleri önceliğimiz olacaktır.

Çanakkale Milletvekilleri olarak örgütlerimizle birlikte vatandaşlarımızın her zaman yanında olduğumuzu, Meclis Çalışmalarınızdan kalan zamanımızda İlçe Örgütlerimiz ile birlikte bölgemizin sorunlarının takipçisi olarak, ilçe örgütlerimizin başlattığı Yerel Yönetim çalışmalarında yanlarında olup politikalarımızı siz değerli hemşerilerimize anlatmaya devam edeceğiz.

Bayramiç ve Çanakkale’mizde tüm İlçe Örgütlerimizin Belediye Seçimlerine yarın olacak gibi hazırlanması CHP’nin Yerel Yönetimleri kazanmaya ne kadar hazır olduğumuzun göstergesidir.

FACEBOOK'TA BÜLENT ÖZ